تلویزیون‌های اندرویدی در راهند

تلویزیون‌های گوگل بزودی با مجهز شدن به اندروید 1/3، می‌توانند نرم‌افزارهای مختلف را مستقیما روی تلویزیون اجرا كنند. دسترسی به بازی‌ها، موسیقی و دیگر قابلیت‌ها از طریق اینترنت امكان‌پذیر خواهد شد. تلویزیون‌های گوگل قرار است پلی باشند میان اینترنت و اتاق پذیرایی.

 

 

 

 

 

 

 

نوك رنگی2 در رقابت با كیندل فایر

گفته می‌شود دستگاه نوك‌كالر2 در ماه جاری رونمایی خواهد شد تا شركت بارنز اند نوبل از نظر كتابخوان‌های رنگی از آمازون كه با عرضه كیندل‌فایر توجه همه را به سوی خود جلب كرد، عقب نیفتد. انتظار می‌رود بارنز اند نوبل از نظر قابلیت و قیمت با كیندل فایر رقابت سختی را آغاز كند.

 

 

 

 

 

 

 

گوشی‌های منعطف در 2012

سامسونگ برای آن كه از گردونه گوشی‌های جدید قابل انعطاف عقب نیفتد، اعلام كرد كه در نظر دارد سال 2012، نخستین گوشی‌ها و تبلت‌های كاملا منطعف خود را عرضه كند.

 

 

 

 

 

 

نمایشگری شیشه‌ای با وضوح بالا

كرنینگ، سازنده شیشه‌های فوق قوی كه در بسیاری از دستگاه‌های لمسی امروزی از آن استفاده می‌شود، محصولات خود را با شیشه جدیدی ارتقا داده است كه از میان آنها می‌توان به تصاویر با وضوح بیشتر و همچنین زمان پاسخگویی لمسی سریع‌تر اشاره كرد.

 

 

 

 

 

 

 

اختراعات مایكروسافت

گروه آزمایشگاه‌های مایكروسافت 6 سال پیش فیلم‌های سه‌بعدی و نمایشگرهای لمسی را پیش‌بینی كرد، اما حالا آنها معتقدند ترجمه همزمان، تصاویر‌ هالوگرافیك و بیلبوردها و تابلوهای تبلیغاتی تعاملی قدم بعدی ورود فناوری به زندگی ماست.

 

 

 

 

 

 

نینتندو وی‌یو به تاخیر افتاد

در نمایشگاه E3 امسال اولین مدل نینتندو وی‌یو رونمایی شد و در حالی كه همه گمان می‌كردند این دستگاه تا اواخر تابستان عرضه می‌شود، مدیرعامل این شركت، ساتورو ایواتا در مجمع سرمایه‌گذاری شركت نینتندو اعلام كرد كه مدل نهایی وی‌یو را در نمایشگاه E3 سال بعد رونمایی خواهد كرد. بنابراین تا تابستان آینده، خبری از وی‌یو نخواهد بود.

 

 

 

 

 

 

تلویزیون‌های اپل عرضه می‌شوند

نیویورك تایمز گزارش داد تلویزیون‌های اپل طی یكی دو سال آینده عرضه می‌شود. یكی از ویژگی‌های این تلویزیون‌ها، احتمالا بهره‌گیری از سرویس Siri است كه می‌تواند به وسیله صدا كنترل شود.

 

 

 

 

 

 

 

طراحی دروید4 به بیرون درز كرد

عكس‌ها و تصاویر موتورولا دروید4 به دنیای اینترنت درز كرده است. این گوشی كه شباهت زیادی به RAZR دارد از یك كیبورد فیزیكی، نمایشگر4 اینچی، پردازنده 2/1گیگاهرتزی و سیستم عامل اندروید 3/2 برخوردار است و همچنین فیلمبرداری 1080 انجام می‌دهد.


www.jamejamonline.ir


منبع:
http://lovelya1995.mihanblog.com